Morderstwo w Orient Expressie

Fabryka Potworów: Detektywistyczna przygoda

Ulubiony pluszowy miś Boo został skradziony! Ślad za przestępcą prowadzi prosto do Monstropolis!
Musicie dostać się do świata potworów, aby ująć złodzieja i odnaleźć pluszowego misia Boo.

 

 
 

 
 

 

ALE SZTUKA

W profesjonalnym świecie artystów teatralnych istnieje najbardziej pożądana nagroda, którą otrzymuje się za najlepszą sztukę. Legenda głosi, że prestiżowa statuetka Podwójnej Twarzy przynosi szczęście artystom i dyrekcji teatru. Dlatego też każda scena marzy, by stać się jej posiadaczem. Jednak od lat nagroda przyznawana jest temu samemu teatrowi. Nie wszystkim się to podoba. I tu zaczyna się prawdziwa sztuka!

 

 
 

 
 

 
LICENCJA 00
Escape room Licencja 00

Znajdujecie się w siedzibie M- I -6, która szkoli najlepszych agentów w tajnej służbie Jej Królewskie Mości. Czy zmierzycie się z zadaniami godnymi Jamesa Bonda? Spróbujcie, a może uda się Wam zdobyć Licencję 00.

 

 

 

 

 
MORDERSTWO W ORIENT EXPRESSIE

Escape room Morderstwo w orient expressie

 

Wsiadacie do luksusowego pociągu. Wasza podróż w Orient Expressie  zaczyna się cudownie. Już macie wypić kieliszek schłodzonego szampana, kiedy podchodzi do Was mężczyzna i prosi o pomoc… Grozi  mu śmiertelne niebezpieczeństwo. Zostajecie wplatani w niezłą intrygę. Czy uda Wam się rozwikłać zagadkę? Dociec prawdy nim pociąg wjedzie na peron  London Victoria Station?

 

 

 

FABRYKA CZEKOLADY

Escape room Fabryka Czekolady

 

Fabryka Willy’ego Wonki to największa  fabryka czekolady na świecie. Jej właścicielem  jest ekscentryczny cukiernik. Wraz ze swoimi pomocnikami Umpa – Lumpasami tworzy w swej fabryce prawdziwe cuda. Pomaga mu w tym także  pewien chłopiec – Charlie, który znalazł w jednej z czekoladek Wonki  Złoty Kupon, czyli bilet wstępu do fabryki. Willy Wonka chce, aby Charlie został jego następcą i w przyszłości zarządzał fabryką czekolady. Dlatego razem przygotowują specjalną linię nowych smakołyków. Będą to przepyszne babeczki  babci Josephine. Niestety, nie wszystkim podoba się sukces Willy’ego Wonki. Jest bowiem ktoś, kto chce mu w tym przeszkodzić…